Uudised

Vestluste info 25. mai Rakvere Ametikool

Vaata vestluste ja katsete aegu siit!


Õppekava

Katse/vestluse aeg

Infotehnoloogia süsteemide spetsialist

16.06 kell 10.00

 

 

Toitlustusteenindus

30.06 kell 10.00

Kokk

29.06 kell 10.00

Kelner

30.06 kell 10.00

Abikokk

29.06 kell 10.00

 

 

Maaturism

30.06 kell 10.00

Puhastusteenindaja (spetsialiseerumine majutusasutuse toateenindaja, eripuhastustöötaja)

30.06 kell 10.00

Turismikorraldaja

augustis

 

 

Logistik

 

Veoautojuht

 

Logistiku abi

02.07 kell 9.00

 

 

Tisler

29.06 kell 10.00

CNC töötlemiskeskuse operaator

29.06 kell 10.00

Puidupingioperaator

29.06 kell 10.00

 

 

Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja)

30.06 kell 10.00

Keevitaja (osakutsega TIG keevitaja)

30.06 kell 10.00

Keevitaja  tase

30.06 kell 10.00

Keevitaja 3 aastat

30.06 kell 10.00

 

 

Sõidukite pindade hooldaja/rehvitehnik

30.06 kell 9.00

Mootorsõidukitehnik

29.06 kell 9.00

Automaaler

30.06 kell 9.00

Mootorsõidukidiagnostik

30.06 kell 9.00

 

 

Abipagar

01.07 kell 10

Pagari - ja kondiitritoodete tehnoloogia

01.07 kell 10

 

 

Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus

29.06 kell 12.00

Ehitusviimistlus

29.06 kell 9.00

Puitkonstruktsioonide ehitus

29.06 kell 12.00

 

 

Pottsepp-sell

augustis

Õppekava

Katse/vestluse aeg

Infotehnoloogia süsteemide spetsialist

16.06 kell 10.00

 

 

Toitlustusteenindus

30.06 kell 10.00

Kokk

29.06 kell 10.00

Kelner

30.06 kell 10.00

Abikokk

29.06 kell 10.00

 

 

Maaturism

30.06 kell 10.00

Puhastusteenindaja (spetsialiseerumine majutusasutuse toateenindaja, eripuhastustöötaja)

30.06 kell 10.00

Turismikorraldaja

augustis

 

 

Logistik

 

Veoautojuht

 

Logistiku abi

02.07 kell 9.00

 

 

Tisler

29.06 kell 10.00

CNC töötlemiskeskuse operaator

29.06 kell 10.00

Puidupingioperaator

29.06 kell 10.00

 

 

Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja)

30.06 kell 10.00

Keevitaja (osakutsega TIG keevitaja)

30.06 kell 10.00

Keevitaja  tase

30.06 kell 10.00

Keevitaja 3 aastat

30.06 kell 10.00

 

 

Sõidukite pindade hooldaja/rehvitehnik

30.06 kell 9.00

Mootorsõidukitehnik

29.06 kell 9.00

Automaaler

30.06 kell 9.00

Mootorsõidukidiagnostik

30.06 kell 9.00

 

 

Abipagar

01.07 kell 10

Pagari - ja kondiitritoodete tehnoloogia

01.07 kell 10

 

 

Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus

29.06 kell 12.00

Ehitusviimistlus

29.06 kell 9.00

Puitkonstruktsioonide ehitus

29.06 kell 12.00

 

 

Pottsepp-sell

augustis