Uudised

Sloveenia külalisõpilased meie koolis 09. märts rakvere.ametikool


Sel nädalal on meie koolis 12 Šolski center Nova Gorica õpilast. Õpetajate Ülle Roodvee ja Margot Liivaleht juhendamisel korraldasid meie tublid III kursuse maaturismi eriala õpilased neile Rakvere ekskursiooni ja eesti toitude valmistamise töötoa. Harle Hiiemäe juures õppisid noormehed 3D modelleerimist ning IT21 õpilased Virgo ja Denis tutvustasid Eesti digilahendusi. Kersti Salulaid viis Sloveenia õpilased ettevõttesse, mis tegeleb elektroonikaseadmete taaskasutusega. Ja vabal ajal on jõutud nii Rakvere Linnusesse kui lumesõda pidada!

Sel nädalal on meie koolis 12 Šolski center Nova Gorica õpilast. Õpetajate Ülle Roodvee ja Margot Liivaleht juhendamisel korraldasid meie tublid III kursuse maaturismi eriala õpilased neile Rakvere ekskursiooni ja eesti toitude valmistamise töötoa. Harle Hiiemäe juures õppisid noormehed 3D modelleerimist ning IT21 õpilased Virgo ja Denis tutvustasid Eesti digilahendusi. Kersti Salulaid viis Sloveenia õpilased ettevõttesse, mis tegeleb elektroonikaseadmete taaskasutusega. Ja vabal ajal on jõutud nii Rakvere Linnusesse kui lumesõda pidada!