Uudised

Kas sel õppeaastel Erasmusega välisriiki praktikale ka saab? 03. september rakvere.ametikool


Kas sel õppeaastel Erasmusega välisriiki praktikale ka saab? Oleme ausad - võimalused on kahjuks piiratumad, planeeritut võidakse ootamatult tühistada ja muuta – ootamatusteks peab valmis olema. Kui sa ikka väga-väga tahaksid sellel õppeaastal välisriiki praktikale minna, siis esita kindlasti avaldus, püüame leida võimaluse, Erasmus+ õpirändetoetuse võimalus on endiselt olemas ja partnereid igale erialale mitmes riigis.

Täpsema kandideerimisinfo leiad siit

Ja loe ka loe meie õpilaste kevadisest õpirände kogemusest koroonaviiruse tingimustest siit.

Kas sel õppeaastel Erasmusega välisriiki praktikale ka saab? Oleme ausad - võimalused on kahjuks piiratumad, planeeritut võidakse ootamatult tühistada ja muuta – ootamatusteks peab valmis olema. Kui sa ikka väga-väga tahaksid sellel õppeaastal välisriiki praktikale minna, siis esita kindlasti avaldus, püüame leida võimaluse, Erasmus+ õpirändetoetuse võimalus on endiselt olemas ja partnereid igale erialale mitmes riigis.

Täpsema kandideerimisinfo leiad siit

Ja loe ka loe meie õpilaste kevadisest õpirände kogemusest koroonaviiruse tingimustest siit.