Uudised

Erasmus+ programmiga külas õpetaja Taanist 10. märts rakvere.ametikool


Sel ja järgmisel nädalal õpetab meie III kursuse keevitajatele TIG-keevitamist Brian Gravgaard, spetsialist Taanist.Brian töötab Taanis ettevõttes, mis tegeleb keevitajate sertifikaadikoolitustega ning õpetaba ka meie partnerkoolis Mercantec. Kaks nädalat saavad meie kooli tulevased keevitusspetsialistid meistrilt õppida ning lisaks tööalastele oskustele arendada ka erialast inglise keelt. Õpirännet toetab Erasmus+ programm.

Sel ja järgmisel nädalal õpetab meie III kursuse keevitajatele TIG-keevitamist Brian Gravgaard, spetsialist Taanist.Brian töötab Taanis ettevõttes, mis tegeleb keevitajate sertifikaadikoolitustega ning õpetaba ka meie partnerkoolis Mercantec. Kaks nädalat saavad meie kooli tulevased keevitusspetsialistid meistrilt õppida ning lisaks tööalastele oskustele arendada ka erialast inglise keelt. Õpirännet toetab Erasmus+ programm.