Rakvere Ametikool

Üldinfo
Administraatori telefon
+372 509 8869

Kontakt

Filtreeri

Kõik Peamised kontaktid Grupijuhendajad Õpetajad Õpilaskodu Töötajad

Ametikoht
 
Peamised kontaktid (14)

Kuno Rooba

Direktor
329 5032
kuno.rooba@rak.ee


Liili Anga

juhiabi
329 5030
liili.anga@rak.ee


Raili Sirgmets

õppedirektor
329 5033
raili.sirgmets@rak.ee


Urmas Kuhi

haldusjuht
668 2256
urmas.kuhi@rak.ee


Taivi Oselin

finantsjuht
329 5038
taivi.oselin@rak.ee


Kevin Jukka

IT juht
5645 5577
kevin.jukka@rak.ee


Ülle Tooming

koolitusjuht
5621 1944
ylle.tooming@rak.ee


Piret Torm-Mirontšik

kvaliteedi- ja avalike suhete juht
5697 7456
piret.torm@rak.ee


Külliki Normak

personalijuht
329 5037
kylliki.normak@rak.ee


Terje Tiimus

toitlustus- ja cateringijuht
329 5042
terje.tiimus@rak.ee


Katre Lomp

rahvusvaheliste projektide juht
329 5043
553 3879
katre.lomp@rak.ee


Urve Saar

õpilaskodu juhataja
5699 9754
urve.saar@rak.ee


Õpilaskodu administraator

administraator
+372 329 5049


Kooli administraator

administraator
+372 509 8869

Grupijuhendajad (5)

Margit Aja

grupijuhendaja
+372 5628 7424
margit.aja@rak.ee


Merike Jukka

õppeosakonna spetsialist
329 5034
merike.jukka@rak.ee


Maire Metsis

grupijuhendaja
5683 0483
maire.metsis@rak.ee


Piret Soon

grupijuhendaja
+372 5698 5217
piret.soon@rak.ee


Kätlin Kruve

grupijuhendaja
5628 7424
katlin.kruve@rak.ee

Lisainformatsioon: 

(TL peatatud)

Õpetajad (60)

Aare Reimann

Õpetaja
329 5044
aare.reimann@rak.ee


Ain Kõiv

Õpetaja

ain.koiv@rak.ee


Airi Püss

Õpetaja

airi.pyss@rak.ee


Allan Tibar

Õpetaja

allan.tibar@rak.ee


Andrus Raal

Õpetaja

andrus.raal@rak.ee


Anneli Salmistu

Õpetaja

anneli.salmistu@rak.ee


Annes Naan

Õpetaja

annes.naan@rak.ee


Aviva Gubaidulina

Õpetaja
aviva@rak.ee


Demi Kivilo

Õpetaja

demi.kivilo@rak.ee


Eda Vallimäe

Õpetaja

eda.vallimae@rak.ee


Eha Taim

Õpetaja

eha.taim@rak.ee


Enely Rosenbaum

Õpetaja

enely.rosenbaum@rak.ee


Epp Jõgi

Õpetaja

epp.jogi@rak.ee


Evely Vassar

Õpetaja

evely.vassar@rak.ee


Hanna-Liina Lillepalu

Õpetaja

hanna-liina.lillepalu@rak.ee


Hanno Jõe

õppekavarühma juht

hanno.joe@rak.ee

Lisainformatsioon: 

ehitus ja tsiviilrajatised


Harle Hiiemäe

õppekavarühma juht

harle.hiiemae@rak.ee

Lisainformatsioon: 

andmebaaside ja võrgu disain ning haldus


Heinar Einla

Õpetaja

heinar.einla@rak.ee


Helen Truska

Õpetaja

helen.truska@rak.ee


Ilmar Saar

Õpetaja
329 5047
ilmar.saar@rak.ee


Jaan Viktor

Õpetaja

jaan.viktor@rak.ee


Jaanika Liivak

Õpetaja

jaanika.liivak@rak.ee


Janek Pukka

õppekavarühma juht
329 5047
janek.pukka@rak.ee

Lisainformatsioon: 

mootorliikurid, laevandus ja lennundustehnika


Janne Toom

Õpetaja

janne.toom@rak.ee


Jelena Laidinen

Õpetaja

jelena.laidinen@rak.ee


Keio Soomelt

Õpetaja

keio.soomelt@rak.ee


Kersti Salulaid

Õpetaja

kersti.salulaid@rak.ee


Lea Pae

Õpetaja

lea.pae@rak.ee


Leo Nirgi

Õpetaja

leo.nirgi@rak.ee


Liia Vahter

Õpetaja

liia.vahter@rak.ee


Liis Veerg

Õpetaja

liis.veerg@rak.ee


Madis Pilv

Õpetaja

madis.pilv@rak.ee


Marelle Kask

Õpetaja

marelle.kask@rak.ee


Margot Liivaleht

Õpetaja

margot.liivaleht@rak.ee


Margus Emmar

Õpetaja

margus.emmar@rak.ee


Merike Kasikov

Õpetaja

merike.kasikov@rak.ee


Merike Kolde

Õpetaja

merike.kolde@rak.ee


Merilen Ivask

Õpetaja

merilen.ivask@rak.ee


Merle Aasna

Õpetaja

merle.aasna@rak.ee


Moonika Veedla

Õpetaja

moonika.veedla@rak.ee


Natalja Hramtsova

Õpetaja

natalja.hramtsova@rak.ee


Olev Metsis

õpetaja-praktikakoordinaator
329 5048
olev.metsis@rak.ee


Olev Mäe

Õpetaja

olev.mae@rak.ee


Pertti Pärna

Õpetaja
329 5047
pertti.parna@rak.ee


Raiko Kaasik

Õpetaja

raiko.kaasik@rak.ee


Rainer Amor

õppekavarühma juht
rainer.amor@rak.ee

Lisainformatsioon: 

transporditeenused


Regina Paeste

Õpetaja

regina.paeste@rak.ee


Rein Rästas

Õpetaja

rein.rastas@rak.ee


Riho Mäe

õppekavarühma juht
329 5045
riho.mae@rak.ee

Lisainformatsioon: 

materjalide töötlemine: klaas, paber, plast ja puit


Riina Kohver

Õpetaja

riina.kohver@rak.ee


Ründo Jõgiste

Õpetaja

ryndo.jogiste@rak.ee


Taimo Tamm

Õpetaja

taimo.tamm@rak.ee


Tiina Ervald

Õpetaja

tiina.ervald@rak.ee


Tiina Mäeks

Õpetaja

tiina.maeks@rak.ee


Toomas Muna

Õpetaja

toomas.muna@rak.ee


Tõnu Kruusmaa

Õpetaja
329 5047
tonu.kruusmaa@rak.ee


Tõnu Suurkaev

Õpetaja
329 5045
tonu.suurkaev@rak.ee


Urmas Asi

Õpetaja

urmas.asi@rak.ee


Vello Akel

Õpetaja

vello.akel@rak.ee


Ülle Roodvee

Õpetaja

ylle.roodvee@rak.ee

Õpilaskodu (7)

Urve Saar

õpilaskodu juhataja
5699 9754
urve.saar@rak.ee


Kris Sats

õpilaskodu administraator

kris.sats@rak.ee


Maret Sepp

õpilaskodu administraator 

maret.sepp@rak.ee


Virve Sassi

õpilaskodu administraator

virve.sassi@rak.ee


Ülle Randoja

õpilaskodu administraator

ylle.randoja@rak.ee


Ülle Truu

õpilaskodu puhastusteenindaja


Õpilaskodu administraator

administraator
+372 329 5049

Töötajad (34)

Aime Kalman

administraator

aime.kalman@rak.ee


Aime Teder

laoarvestaja
329 5042
aime.teder@rak.ee


Alla Aksenova

abikokk

alla.aksenova@rak.ee


Diana Leek

puhastusteenindaja

diana.leek@rak.ee


Dmitry Koshelev

remonditööline

dmitry.koshelev@rak.ee


Erika Hallik

raamatukoguhoidja
329 5040
raamatukogu@rak.ee


Etel Troska

puhastusteenindaja

etel.troska@rak.ee


Kadri Villmann

kokk

kadri.villmann@rak.ee


Katre Lomp

rahvusvaheliste projektide juht
329 5043
553 3879
katre.lomp@rak.ee


Kevin Jukka

IT juht
5645 5577
kevin.jukka@rak.ee


Kristiina Borisik

kokk

kristiina.borisik@rak.ee


Külliki Normak

personalijuht
329 5037
kylliki.normak@rak.ee


Lilian Olonen

puhastusteenindaja

lilian.olonen@rak.ee


Liili Anga

juhiabi
329 5030
liili.anga@rak.ee


Liivi Arikas

puhastusteenindaja

liivi.arikas@rak.ee


Lisete Vuntus

klienditeenindaja

lisete.vuntus@rak.ee


Maimu Moistus

administraator

maimu.moistus@rak.ee


Maimu Põldma

koolituste projektijuht
329 5035
maimu.poldma@rak.ee


Malle Karlis

kokk
329 5042
malle.karlis@rak.ee


Merike Jukka

õppeosakonna spetsialist
329 5034
merike.jukka@rak.ee


Merle Klason

klienditeenindaja
329 5039
merle.klason@rak.ee

Lisainformatsioon: 

TL peatatud


Milvi Kaio

kokk
329 5042
milvi.kaio@rak.ee


Pille Kriisa

nõustaja

pille.kriisa@rak.ee


Pille Murrik

psühholoogiline nõustaja

pille.murrik@rak.ee


Piret Torm-Mirontšik

kvaliteedi- ja avalike suhete juht
5697 7456
piret.torm@rak.ee


Raili Sirgmets

õppedirektor
329 5033
raili.sirgmets@rak.ee


Rein Toode

remondilukksepp


Taivi Oselin

finantsjuht
329 5038
taivi.oselin@rak.ee


Terje Tiimus

toitlustus- ja cateringijuht
329 5042
terje.tiimus@rak.ee


Tiina Reinmets

kooliõde
668 2255
tiina.reinmets@rak.ee


Toomas Uudeberg

garaažimeister

toomas.uudeberg@rak.ee


Urmas Kuhi

haldusjuht
668 2256
urmas.kuhi@rak.ee


Valeri Malinovski

autojuht

valeri.malinovski@rak.ee


Ülle Tooming

koolitusjuht
5621 1944
ylle.tooming@rak.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Rakvere Ametikool

Üldinfo
Administraatori telefon
+372 509 8869

Õpilaskodu

Üldinfo
Administraatori telefon
+372 329 5049