Rakvere Ametikool

Общая информация
Administraatori telefon
+372 509 8869

Контакт

Фильтр

Все Peamised kontaktid Grupijuhendajad Üldharidus Täiendusõpe Учителя Õpilaskodu Персонал

Должность
 
Peamised kontaktid (15)

Kuno Rooba

Директор
+372 329 5032
kuno.rooba@rak.ee

Время приема:

E kell 14.00-15.00 (eelneval kokkuleppel)

Liili Anga

juhiabi
+372 329 5030
liili.anga@rak.ee


Klaarika Adonov

õppedirektor
+372 5621 1944
klaarika.adonov@rak.ee


Urmas Kuhi

haldusjuht
+372 5841 5745
urmas.kuhi@rak.ee


Terje Tiimus

toitlustus- ja cateringijuht
+372 329 5042
+372 5691 3395
terje.tiimus@rak.ee


Kristi Parm

arendus- ja kvaliteedijuht
+372 5485 0665
kristi.parm@rak.ee


Raili Sirgmets

õppekvaliteedi ekspert
+372 5646 1112
raili.sirgmets@rak.ee


Taivi Oselin

finantsjuht
+372 329 5038
taivi.oselin@rak.ee


Kevin Jukka

IT juht
+372 668 2253
kevin.jukka@rak.ee


Katre Lomp

rahvusvaheliste projektide juht
+372 329 5043
+372 553 3879
katre.lomp@rak.ee


Külliki Normak

personalijuht
+372 329 5037
kylliki.normak@rak.ee


Gerli Holm

huvijuht
+372 529 6267
gerli.holm@rak.ee


Õpilaskodu administraator

administraator
+372 511 6262


Kooli administraator

administraator
+372 509 8869


Marjana Lõomets

õpilaskodu juhataja
+372 5699 9754
marjana.loomets@rak.ee

Grupijuhendajad (6)

Merike Jukka

Grupijuhendaja - Andmebaaside ja võrgu disain ning haldus
õppeosakonna spetsialist
+372 58291109
merike.jukka@rak.ee


Urve Saar

Grupijuhendaja - Mehaanika ja metallitöö; Materjalide töötlemine (klaas, paber, plast ja puit); Ehitus ja tsiviilrajatised
+372 5683 0483
urve.saar@rak.ee


Piret Soon

Grupijuhendaja - Mootorliikurid, laevandus ja lennundustehnika; Transporditeenused
+372 5698 5217
piret.soon@rak.ee


Janne Toom

Grupijuhendaja/õpetaja
janne.toom@rak.ee


Eha Taim

Grupijuhendaja - Toiduainete töötlemine
õpetaja
eha.taim@rak.ee


Getter Holm

Grupijuhendaja - Majutamine ja toitlustamine; Reisimine, turism ja vaba aja veetmine; Toiduainete töötlemine
+372 5628 7424
getter.holm@rak.ee

Üldharidus (8)

Kätlin Kruve

üldharidusõpingute õppejuht
+372 5672 3447
katlin.kruve@rak.ee


Merlin Järvpõld

HEV koordinaator
merlin.jarvpold@rak.ee


Ele Luur

õpetaja
ele.luur@rak.ee


Eero Unt

õpetaja
eero.unt@rak.ee


Liisa Lail

õpetaja
liisa.lail@rak.ee


Tuuli Hannus

õpetaja
tuuli.hannus@rak.ee


Gerda Vindi

õpetaja
gerda.vindi@rak.ee


Meeli Veia

klassijuhataja
+372 5665 2150
meeli.veia@rak.ee

Täiendusõpe (2)

Kristi Parm

arendus- ja kvaliteedijuht
+372 5485 0665
kristi.parm@rak.ee


Maimu Põldma

koolituste projektijuht
+372 329 5035
maimu.poldma@rak.ee

Учителя (63)

Ain Kõiv

õpetaja

ain.koiv@rak.ee


Aleksandr Omeltšenko

õpetaja
aleksandr.omeltsenko@rak.ee


Allan Tibar

õpetaja

allan.tibar@rak.ee


Andrea Bild

õppekavarühmajuht
andrea.bild@rak.ee


Andrus Raal

õpetaja

andrus.raal@rak.ee


Anneli Salmistu

õpetaja

anneli.salmistu@rak.ee


Annes Naan

õpetaja-praktikakoordinaator
annes.naan@rak.ee


Aviva Gubaidulina

õpetaja
aviva@rak.ee


Eda Vallimäe

õppekavarühma juht (majutamine ja toitlustamine, toiduainete töötlemine)
eda.vallimae@rak.ee


Eero Unt

õpetaja
eero.unt@rak.ee


Eha Taim

Grupijuhendaja - Toiduainete töötlemine
õpetaja
eha.taim@rak.ee


Ele Luur

õpetaja
ele.luur@rak.ee


Enely Rosenbaum

õpetaja

enely.rosenbaum@rak.ee


Epp Jõgi

õpetaja

epp.jogi@rak.ee


Evely Vassar

õpetaja
evely.vassar@rak.ee


Gerda Vindi

õpetaja
gerda.vindi@rak.ee


Harle Hiiemäe

õppekavarühma juht

harle.hiiemae@rak.ee

Lisainformatsioon: 

andmebaaside ja võrgu disain ning haldus


Helen Truska

juhtõpetaja (mehaanika ja metallitöö)
helen.truska@rak.ee


Ilmar Saar

õpetaja
ilmar.saar@rak.ee


Jaanika Liivak

õpetaja

jaanika.liivak@rak.ee


Jaanika Saarmann

õpetaja
jaanika.saarmann@rak.ee


Janek Pukka

õppekavarühma juht
329 5047
janek.pukka@rak.ee

Lisainformatsioon: 

mootorliikurid, laevandus ja lennundustehnika


Janne Toom

Grupijuhendaja/õpetaja
janne.toom@rak.ee


Jelena Laidinen

õpetaja

jelena.laidinen@rak.ee


Joost Podekrat

õpetaja
joost.podekrat@rak.ee


Keio Soomelt

õpetaja

keio.soomelt@rak.ee


Kersti Salulaid

õpetaja

kersti.salulaid@rak.ee


Lea Pae

õpetaja
lea.pae@rak.ee


Liia Vahter

õpetaja

liia.vahter@rak.ee


Liis Veerg

õpetaja

liis.veerg@rak.ee


Liisa Lail

õpetaja
liisa.lail@rak.ee


Maarika Tamm

õpetaja
maarika.tamm@rak.ee


Madis Pilv

õpetaja

madis.pilv@rak.ee


Marelle Kask

õpetaja
marelle.kask@rak.ee


Margot Liivaleht

õpetaja
margot.liivaleht@rak.ee


Margus Emmar

õpetaja

margus.emmar@rak.ee


Margus Masing

õppekavarühma juht (ehitus ja tsiviilrajatised)
margus.masing@rak.ee


Marijanna Tasa

õpetaja
marijanna.tasa@rak.ee


Md Raknuzzaman

õpetaja
md.raknuzzaman@rak.ee


Merike Kasikov

õpetaja

merike.kasikov@rak.ee


Merike Kolde

õpetaja

merike.kolde@rak.ee


Merilen Ivask

õpetaja

merilen.ivask@rak.ee


Merle Aasna

õpetaja

merle.aasna@rak.ee


Merylin Kruusma

õpetaja
merylin.kruusmaa@rak.ee


Moonika Veedla

juhtõpetaja
moonika.veedla@rak.ee

Lisainformatsioon: 

Toiduainete töötlemine ÕKR


Natalja Hramtsova

õpetaja

natalja.hramtsova@rak.ee


Olev Mäe

õpetaja

olev.mae@rak.ee


Pertti Pärna

õpetaja
pertti.parna@rak.ee


Raiko Kaasik

õpetaja

raiko.kaasik@rak.ee


Raul Kuusmaa

õpetaja
raul.kuusmaa@rak.ee


Riho Mäe

õpetaja
riho.mae@rak.ee

Lisainformatsioon: 

materjalide töötlemine: klaas, paber, plast ja puit


Riina Kohver

õpetaja

riina.kohver@rak.ee


Sven-Sever Piiskop

õpetaja
sven-sever.piiskop@rak.ee


Taimo Tamm

õpetaja

taimo.tamm@rak.ee


Tiina Ervald

õpetaja

tiina.ervald@rak.ee


Tiina Mäeks

õpetaja

tiina.maeks@rak.ee


Toomas Muna

õpetaja

toomas.muna@rak.ee


Triin Pajo

õpetaja
triin.pajo@rak.ee


Tuuli Hannus

õpetaja
tuuli.hannus@rak.ee


Tõnu Suurkaev

õpetaja
tonu.suurkaev@rak.ee


Ulvi Koov

õpetaja
ulvi.koov@rak.ee


Vilja Messer

õpetaja
vilja.messer@rak.ee


Ülle Roodvee

õpetaja

ylle.roodvee@rak.ee

Õpilaskodu (7)

Marjana Lõomets

õpilaskodu juhataja
+372 5699 9754
marjana.loomets@rak.ee


Õpilaskodu administraator

administraator
+372 511 6262


Maret Sepp

õpilaskodu administraator 
maret.sepp@rak.ee


Ülle Randoja

õpilaskodu administraator
ylle.randoja@rak.ee


Ülle Truu

õpilaskodu administraator 
ylle.truu@rak.ee


Tiia Dreifeldt

õpilaskodu administraator
tiia.dreifeldt@rak.ee


Karin Kesler

õpilaskodu puhastusteenindaja
karin.kesler@rak.ee

Персонал (36)

Aime Kalman

administraator
+3725098869
aime.kalman@rak.ee


Aime Teder

laoarvestaja
329 5042
aime.teder@rak.ee


Andrea Bild

õppekavarühma juht
andrea.bild@rak.ee


Diana Leek

puhastusteenindaja

diana.leek@rak.ee


Dmitry Koshelev

remonditööline

dmitry.koshelev@rak.ee


Gerli Holm

huvijuht
+372 529 6267
gerli.holm@rak.ee


Kadri Malmberg

õpetaja-praktikakoordinaator
37256934711
kadri.malmberg@rak.ee


Katre Lomp

rahvusvaheliste projektide juht
+372 329 5043
+372 553 3879
katre.lomp@rak.ee


Kevin Jukka

IT juht
+372 668 2253
kevin.jukka@rak.ee


Klaarika Adonov

õppedirektor
+372 5621 1944
klaarika.adonov@rak.ee


Kristen Saar

IT-spetsialist
kristen.saar@rak.ee


Kristina Markii

eripedagoog
kristina.markii@rak.ee


Külliki Normak

personalijuht
+372 329 5037
kylliki.normak@rak.ee


Liili Anga

juhiabi
+372 329 5030
liili.anga@rak.ee


Liina Olvet

puhastustööde juht
liina.olvet@rak.ee


Liivi Arikas

puhastusteenindaja

liivi.arikas@rak.ee


Lilian Olonen

puhastusteenindaja

lilian.olonen@rak.ee


Maimu Moistus

administraator
+3725098869
maimu.moistus@rak.ee


Maimu Põldma

koolituste projektijuht
+372 329 5035
maimu.poldma@rak.ee


Malle Karlis

kokk
329 5042
malle.karlis@rak.ee


Maret Sepp

õpilaskodu administraator 
maret.sepp@rak.ee


Margus Masing

õppekavarühma juht (ehitus ja tsiviilrajatised)
margus.masing@rak.ee


Merike Jukka

Grupijuhendaja - Andmebaaside ja võrgu disain ning haldus
õppeosakonna spetsialist
+372 58291109
merike.jukka@rak.ee


Milvi Kaio

kokk
329 5042
milvi.kaio@rak.ee


Olga Grjaznova

kokk
olga.grjaznova@rak.ee


Peeter Hansen

bussijuht
peeter.hansen@rak.ee


Pille Kriisa

nõustaja
pille.kriisa@rak.ee


Raili Sirgmets

õppekvaliteedi ekspert
+372 5646 1112
raili.sirgmets@rak.ee


Rein Toode

remondilukksepp
rein.toode@rak.ee


Taivi Oselin

finantsjuht
+372 329 5038
taivi.oselin@rak.ee


Terje Tiimus

toitlustus- ja cateringijuht
+372 329 5042
+372 5691 3395
terje.tiimus@rak.ee


Toomas Uudeberg

garaažimeister

toomas.uudeberg@rak.ee


Urmas Kuhi

haldusjuht
+372 5841 5745
urmas.kuhi@rak.ee


Õpilaskodu administraator

administraator
+372 511 6262


Ülle Randoja

õpilaskodu administraator
ylle.randoja@rak.ee


Ülle Truu

õpilaskodu administraator 
ylle.truu@rak.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Rakvere Ametikool

Общая информация
Administraatori telefon
+372 509 8869

Õpilaskodu

Общая информация
Administraatori telefon
+372 511 6262

Kooliõde

Общая информация