Kui olete koosoleku alustanud, on Teil enne koosoleku algust määratud kasutamiseks kaamera ja mikrofon. 
Vaatame, mis funktsionaalsust annavad ülejäänud erinevad nupud ja kuidas neid kasutada. 
Ülareal näeme vasakul, kui kaua koosolek on tehtud. 
Sealt paremale näeme erinevaid toiminguid. 

  • Kuva/Peida osalejad – kuvab või peidab osalejate paani paremal küljel. Väljale Tipi nimi saab kirjutada individuaalselt nime, keda soovite koosolekule kutsuda. Kutsutud isikule saabub koosolek kõnena, mida ta saab vastu võtta või sellest keelduda. 
  • Kuva/Peida vestlus – näitab või peidab koosoleku tekstvestluse. Seal on võimalik pidada kirjavahetust, juhul kui näiteks mikrofoniga peaks midagi juhtuma. 
  • Nupp Tõsta/Langeta käsi on hea tööriist õpilastele, kui nad soovivad midagi vahele öelda või küsida, ilma et nad segaks teisi. Õpetaja saab näha osalejate listis, et õpilasel on käsi püsti ja saab talle sõna anda.

Rohkem toiminguid nupu alt leiame  

  • Seadme sätted – siit näeme ja saame kontrollida ja valida soovitud heliseadmeid ja kaamerat.  
  • Koosolekusuvandite alt saame valida endale meelepärased sätted selle koosoleku jaoks, enamasti pole see oluline. 
  • Koosoleku üksikasjade paanil saame kopeerida koosoleku liitumisteabe, mida vajadusel edastada näiteks meili teel. 
  • Taustaefekti rakendamine lubab Sinu seljatagust muuta. Valikus on klassikalisene hägustamine ja hoopis teised huvitavad pildid. Soovi korral, saab lisada ka enda valitud pildi, klõpsates käsku Lisa uus. Et näha kuidas mõni taust sobib, valige Eelvaade. Eelvaate ajal teised sinu kaamerapilti ei näe. Kui taust sobib, siis valige käsk Rakenda ja lülita video sisse
  • Käivita salvestamine, alustab koosoleku salvestamist. Privaatsuspoliitika suhtes on mõistlik kõigile teada anda, et tund salvestatakse. Vasakule nurka ilmub ka salvestusest märkuandev ikoon. Salvestamise lõpetamiseks, valige Lõpeta salvestamine. Salvestuse link ilmub koosoleku vestlusesse. 
Language
Estonian
Tabbed content page type: 
Vacancies
Saki järjekord: 
1