Õppimisvõimalused

Sisseastumine


Vastuvõtt erialadele 25. mai 2020 - 26. juuni 2020

Lähtu eriala valikul enda soovidest ja vajadustest. Tutvu, milline õppevorm sulle kõige paremini sobib. Veendu, et su eelnev haridus on õpingute alustamiseks piisav.

Kui Sul on veel eriala kohta küsimusi, siis kirjuta vastuvott@rak.ee või tule eriala praktiliselt järele proovima ning registreeru praktikavarjuks.

Sisseastumisavalduste vastuvõtt toimub kuni 26.06.2020

1. Tutvu, milline õppevorm sulle kõige paremini sobib

2. Esita avaldus

3. Kas sain sisse?

 

Head sisseastujad! Info vestluste aegade kohta leiad siit.

Karjäärinõustaja - Merle Aasna
merle.aasna@rak.ee

Maaturism

Maaturism

Põhihariduse baasil | koolipõhine õpe | 3 a

Omandad nii kutse- kui ka keskhariduse

Eriala läbinu teenindab turismiettevõtete külastajaid, oskab  korraldada turistide majutamist, registreerimist ning hooldab numbritubasid. Lisaks oskab ta soovitada ja tutvustada erinevaid vaatamisväärsusi ning vaba aja veetmise võimalusi. Ta aitab  luua esmamuljet turismiettevõttest ning tema tööst oleneb tihti ka, kui palju kliente naaseb ning ettevõtet teistele soovitab.

Olulised isikuomadused on hea suhtlemisoskus, positiivsus, korrektsus. Kasuks tulevad matemaatilised ning loodusteaduslikud teadmised ning kindlasti ka võõrkeelte oskus.

Praktika- ja tööle rakendumise võimalused

Eriala lõpetajad leiavad rakenduse väga erinevates turismiettevõtetes nii linnas kui maal.    Eriala annab häid väljavaateid ettevõtlusega alustamiseks.

Valdkonna palgainfo

Asu õppima!

Uuri eriala kohta täpsemalt